Bildiri Özetleri
İlginç olgularınızı veya araştırma sonuçlarınızı toplantımızda meslektaşlarımızla paylaşmak için bildiri özetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bildiri Gönderme Koşulları

  1. Bildirilerin https://www.abstractagent.com/2020idk/ adresi üzerinden sisteme girilmesi gerekmektedir. Elektronik sistem ilan edilen tarihte kapatılacaktır.
  2. Bildirilerinizin toplantıda yer alabilmesi için kabul maili sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir.
  3. Son bildiri gönderme tarihi 16 Ekim 2020, Cuma günüdür.

Bildiri Özeti Yazım Kuralları

  1. Sistemde bildiri yazımı icin ayrılan alan 3000 karakter ile sınırlandırılmıştır. Sistem bu alana 3000 karakterden daha fazla yazı yazılmasına izin vermeyecektir.
  2. Bildiriler gönderilirken sözel / poster bildiri tercihleri ilgili bölümden seçilmelidir. Değerlendirme komitesi, bildirileri sözel veya poster sunum olarak değiştirme ve karar verme hakkına sahiptir.
  3. Başlık çalışmanın içeriğini açıklar tarzda olmalıdır. Bildiri özeti başlığında pH ya da NaCl gibi küçük harfli kelimelerin özel bir anlam ifade ettiği kelimeler dışındaki tüm sözcükler büyük harf ile yazılmalıdır. Metin içinde kimyasal simge ve uluslararası birimler dışında kısaltmanın ilk kullanıldığı yerde ardından bir parantez açarak tam açılımı yazılmalıdır.

Bildiri Değerlendirme
Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad/soyad ve kurumları gizli tutularak, Bildiri Değerlendirme Komitesince yapılacaktır. Bildirilerin değerlendirmeye alınabilmesi için araştırmacılardan en az birinin kongre kayıt işleminin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Geri Bildirim
Kayıt süreçlerinde aksaklık yaşanmaması için, bildiriler sisteme girildikten sonra kabul edilip edilmediğine dair geri bildirim mailleri, sistem üzerinde kayıtlı e-posta adreslerine, bildiri hazırlama kurallarını da içeren bir mail ile 1 hafta içerisinde iletilecektir.

Gönderi esnasında teknik destek ya da sorularınız için “LookUs Bilişim A.Ş.” ile (+90 216 372 66 44) numaralı telefondan ya da [email protected] e-posta adresinden iletişimde bulunabilirsiniz.

 

Copyright - 10. İstanbul Dahiliye Klinikleri Buluşması
LookUs & Online Makale